VİZYONUMUZ

Eğitim ve öğretim alanında öncü, bireysel farklılıkları gözeten bir kurum olarak geleceğin mutlu bireyler lider olacak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, yetkin ve mutlu bireyler yetiştirmektir. Sektöründe elde edilen tecrübeleri özümsemiş paydaşlarına değer katan, sürekli gelişimi destekleyen, yenilikçi ve özgün bireyler yetiştirmek.

SORUMLULUK BİLİNCİ;

Kendisine, yaşadığı fiziksel ve sosyal çevreye ülkesine ve insanlığa karşı duyarlı, dünyanın daha yaşanılabilir olması için çaba sarf eden ve gelecek nesilleri düşünen bilinçte bireyler yetiştirir.

BİLİME KATKI;

Gerçekçi ve bilimsel bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri takip eden, objektif değerlendirme kriterlerine göre hareket edebilen anlayış ile çalışır. Geniş bir bakış açısıyla kendi rotasını çizebilen bireyler yetiştirir.

MİSYONUMUZ

Temelde öğrenmeyi öğretmek anlayışı ile çıktığımız yolculuğumuzda, Türkiye’nin yanı sıra bölge ülkelerinde de kurmayı hedeflediğimiz yeni okul zincirlerimizle ve fark üreten insan kaynağımızla dünya barışına katkı sağlayan bireyler yetiştirmektir. Spor, sanat, bilim ve teknoloji alanında uluslar arası başarılara sahip, keşifler ve bilimsel icatlar yapan bilim adamları ile geleceğin liderlerini yetiştiren bir kurum olmaktır.